Wyjątkowa księgarnia
dla dzieci i ich rodziców

Dzieje się

Sentymentalna wyprawa po skarb – spotkanie z Małgorzatą Węgrzecką 20.11.2010 g.11.00

12 listopada 2010 - Brak komentarzy

wyprawa-po-skarb_max

Wraz z wydawnictwem Bajka zapraszamy serdecznie dzieci (szczególnie chłopców) w wieku od 6 lat na spotkanie z Małgorzatą Węgrzecką, autorką wydanej niedawno książki „Wyprawa po skarb”.

Jest to dalszy ciąg przygód dwóch detektywów, bohaterów książek „Żółty Smok & Żółty Smok”" oraz „Akademii detektywów”. Tym razem żółty kogut i mały niebieski smok wraz z grupą swych najzdolniejszych uczniów zdobywają mapę egzotycznej wyspy i wyruszają na poszukiwanie skarbu.

Rodziców natomiast zapraszamy w podróż sentymentalną, bo pani Węgrzecka jest jednocześnie redaktor naczelną „Świerszczyka”, a któż z nas nie czytał w dzieciństwie tego ambitnego pisemka, z którym współpracowały takie sławy jak Jan Marcin Szancer, Mira Jaworczakowa, Czesław Janczarski czy Anna Kamieńska.

Jak zawsze ze względu na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o zapisy w księgarni lub emailem.

Rodziców zaś zapraszamy w podróż sentymentalną, bo pani Węgrzecka jest jednocześnie redaktor naczelną „Świerszczyka”, a któż z nas nie czytał w dzieciństwie tego ambitnego pisemka, z którym współpracowały takie sławy jak Jan Marcin Szancer, Mira Jaworczakowa, Czesław Janczarski, Anna Kamieńska.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*