Wyjątkowa księgarnia
dla dzieci i ich rodziców

Dzieje się

Weekend Księgarń Kameralnych 21-22. kwietnia 2018

16 kwietnia 2018 - Brak komentarzy

WWKK2018

Już po raz drugi Zaczytanie ma przyjemność uczestniczyć w Warszawskim Weekendzie Księgarń Kameralnych, który w tym roku odbywa się pod hasłem „Odkryj to, czego nie szukasz”. Wydarzenie, organizowane od trzech lat przez księgarzy kameralnych, ma za zadanie przypomnienie czytelnikom, że w ich lokalnej księgarni czeka wiele ciekawych tytułów, często prawdziwych perełek, które choć nie goszczą na listach bestsellerów ani nie są nowościami z ostatnich tygodni, są nie mniej godne uwagi. Księgarnie kameralne to miejsca, gdzie pracują profesjonalni księgarze, kochający i czytający książki, rozpoznający swoich klientów, potrafiący odgadnąć ich oczekiwania i znaleźć książkę je spełniającą.

Z okazji WWKK2018 Zaczytanie zaprasza na dwa wydarzenia:

21.04 godz. 15.30 – O srebrnej łyżce z Justyną Bednarek – spotkanie z autorką arcypopularnych „Niesamowitych przygód dziesięciu skarpetek”, tym razem poświęcone jej pięknej baśniowej opowieści „O srebrnej łyżce”. Zapraszamy dzieci w wieku min. 6 lat.

22.04 godz. 15.30 – Spektakl Małego Teatru Ilustracji, oparty na tradycyjnej japońskiej technice Kamishibai, gdzie ogromną rolę odgrywają obrazy oraz reakcje małych widzów, na to, co się rozgrywa przed ich oczami. Zapraszamy dzieci w wieku min. 4 lata.

Wstęp na wszystkie wydarzenia #WWKK2018 jest wolny, ale ze względu na ograniczoną przestrzeń prosimy o rezerwację miejsc: telefonicznie (690800480), emailowo (kontakt@zaczytanie.pl) lub osobiście w księgarni.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*